CHCETE ABY SA STALO TOTO NOVOROČNÉ PREDSAVZATIE VAŠOU SKUTOČNOU REALITOU?

CHCETE NAOZAJ NADOBRO PRESTAŤ S FAJČENÍM ? VADÍ VÁM A VÁŠMU OKOLIU CIGARETOVÝ DYM? POKÚŠALI STE SA UŽ VIACEJ KRÁT RÔZNYM SPÔSOBOM PRESTAŤ S FAJČENÍM A VŽDY NEÚSPEŠNE?

Ak ste si vnútorne odpovedali ÁNO, tak ste sa o tejto téme už niekoľko krát zamýšľali a práve teraz ste na tom správnom mieste!

Je tu jedinečná šanca, je tu ponuka, ktorá sa neodmieta! Je tu biosugestívna metóda rozlúčky s fajčením!    Poviete si, zase ďalší „bio – nezmysel“

A v tej chvíli, ak ešte nie ste naozaj pevne rozhodnutí, možno budete mať aj pravdu, lebo fajčenie je naozaj iba čírim nezmyslom. A možno budete aj veľmi milo prekvapený, koľko málo stačilo na to, aby ste sa stali nefajčiarom. Pokiaľ Vás táto téma aspoň trochu zaujala, donesiete si zo sebou minimálne tri, svoje vlastné rozlúčkové cigarety, ktoré sa počas zvláštnej biosugestívnej relaxačnej metódy pokúsime spoločne vyfajčiť. A pokiaľ s touto odvykacou metódou budete súhlasiť, bude to Vaša posledná rozlúčka s cigaretou. Garantujem vám, že to bude naozaj posledná rozlúčka, ktorá už navždy odstráni tento Vami vypestovaný zlozvyk.

Z mojich skúseností presne viem, že pre veľkú väčšinu ľudí je moja biosugestívna odvykacia metóda účinná už po prvom sedení. A práve preto, aby ste mali istotu a dôveru v úspešnosť tejto mojej metódy, si dovolím ponúknuť vám v prípade potreby šesť mesačnú záruku s možnosťou bezplatných konzultácií, čo by malo byť dostatočným prejavom mojej, ale aj vašej viery v úspešnosť mojej biosugestívnej relaxačnej metódy, ktorá vás raz a na vždy zbaví vášho fajčiarskeho zlozvyku. Už mi veríte, že sa v priebehu jednej spoločne strávenej hodinky so mnou, môžete stať úplným nefajčiarom a myšlienka na cigarety sa pre Vás úplne jednoduchým spôsobom, stane čírim nezmyslom minulosti?

Chcete to? Ak to naozaj chcete, dohodnite si čím skôr najbližší termín stretnutia so mnou  buď v Bratislave alebo aj v ktoromkoľvek krajskom meste Slovenska. Prípadne po predchádzajúcej dohode môžete za mnou pricestovať do Revúcej.

Zaistite si čím skôr svoj termín rozlúčky s cigaretovým dymom, ktorý trápi Vašu súčasnosť. Pokiaľ je to naozaj Vaše rozhodnutie, nadobro sa rozlúčiť s tabakovým dymom a cigaretami, výsledok je garantovaný!!!

Pre informácie a objednávky volajte v pracovných dňoch od 09,00 hod do 18,00 hod na  telefónne číslo   +42191721970  prípadne nás môžete kontaktovať  na info@autosugescia.sk