Chcete schudnúť? Schudnite pomocou novej a bezbolestnej autosugestívnej metódy !

Nenásilné chudnutie a trvalá štíhla línia

Počuli ste už niekedy o chudnutí biosugestívnou metódou? Neveríte tomu, že sa dá schudnúť bez cvičenia, len pomocou biosugescie? Ak ešte stále neveríte, tak potom ste tu na správnom mieste.

Ako je možné, že biosugestívna metóda aj Vám pomôže schudnúť ?

Biosugestívna metóda chudnutia je čím ďalej, tým viacej využívanou metódou, ako sa bezbolestne a navždy zbaviť nadbytočných kilogramov. Ľudia na celom svete zisťujú, že biosugescia je prospešný prostriedok k udržaniu zdravej a stálej hmotnosti v dlhodobom horizonte. Napriek svojej rastúcej popularite sa však, biosugescia stretáva s akýmsi druhom skepticizmu. Mnohí ľudia si stále nie sú istí, čo to vlastne tá biosugescia je a ako to naozaj funguje. Skúsim to preto trochu bližšie popísať.

Pred tým, ako vôbec začneme pomocou biosugescie chudnúť, je veľmi užitočné vedieť, že počas jej priebehu sa neudeje nič, čo by ste nemali pod svojou vlastnou kontrolou.

Ako prebieha biosugestívna metóda chudnutia?

Môžete jesť úplne všetko, ale úplne novým spôsobom!

  1. Biosugestávna metóda je v podstate akoby vašim osobným trénerom. Pomocou jednoduchých biosugestívnych techník uvediete svoje telo do stavu hlbokého relaxačného uvoľnenia.
  2. Následne potom starostlivo formulovanými a upokojujúcimi slovnými spojeniami je poukazované na možné dôvody, ktoré zapríčiňujú nesprávnu životosprávu a prejedanie.
  3. Navrhuje sa Vašej podvedomej mysli, aby prostredníctvom vizualizácie prijala nové spôsoby konzumácie jedla .
  4. Pre niektorých klientov je postačujúce jedno jediné sedenie a niekto si potrebuje po istom čase obnoviť dané vizualizácie , k čomu slúži konkrétna biosugestívna nahrávka.
  5. Pre úspešný dlhodobý výsledok sa doporučuje po absolvovaní biosugestívneho sedenia, počúvanie biosugestívnej nahrávky k danej téme v priemere 1x denne počas 10-tich dní. Častejšie počúvanie nie je na škodu a  môže len posilniť dovtedy už badateľné účinky.
  6. V priebehu jednotlivých počúvaní zistíte, že z nejakého, Vám neznámeho dôvodu sa uvás zmení životospráva a spontánne sa začnete vyhýbať dotersajším negatívne zaužívaným stravovacím návykom, ktoré budete taktiež úplne spontánne nahrádzať tými novými pozitívnymi návykmi. Stane sa z toho Váš nový zvyk a úplná samozrejmosť ktorá bude prameniť z Vašej vnútornej podvedomej úrovne, čo vytvorí Váš nový dlhodobí návyk a ten zase bude mať vplyv na to, že nikdy nemôže nastať ten vždy „očakávaný“ a nenávidený  JOJO efekt

Biorelaxačná sugescia https://www.biosugescie.sk/nahravky

 

Pridajte príspevok

Zdieľať

Páči sa Vám to ?

Ak sa vám páči naša stránka, zdieľajte ju so svojimi priateľmi na facebooku!