DAJTE   STOP   FAJČENIU

TERAZ   A   NAVŽDY!

Image title

Koľko finančných prostriedkov miniete na cigarety?

Image title

Predstavte si situáciu, že máte tieto peniaze ušetrené a okrem toho ste získali čerstvý vzduch pre seba aj celú rodinu. Nesmrdia Vám šaty za dechtom z Vašich úst už nerazí ten odporný zápach, doma necítiť zápach nevysypaného popolníka. Tiež si predstavte, aký by to bol dobrý pocit ráno sa prebúdzať bez pravidelného pokašliavania. Nehovoriac o možných chorobách spojených s fajčením.

Ako s týmto problémom skoncovať?

Image title

Určite ste už skúšali prestať fajčiť. Existuje mnoho spôsobov od náplastí Nicorette, cez rôzne druhy podvodných trikov s magnetmi v uchu a podobných reklamných trikov, prípadne iné spôsoby postupného znižovania prísunu nikotínu do tela.
Pomocou účinnej ľahkej biosugestívnej-konverzácie je možné zbaviť sa tohto zlozvyku raz a navždy a to len na jednom, jedinom sedení. Sedenie trvá necelú hodinku a naštartujte  Váš nový život bez fajčenia.   Už navždy !
Objednajte sa na odvykacie sedenie ešte dnes a dajte si tak možnosť ušetriť Vám veľa peňazí, nehovoriac o čistom životnom prostredí a hlavne svojom zdraví a zdraví celej Vašej rodiny. Urobte svoj život zdravším a bohatším. Urobte radosť sebe a svojej rodine. Dýchajte čerstvý vzduch.

S fajčením sa dá skoncovať raz a navždy a to v priebehu len jednej jedinej hodiny. A to bez akýchkoľvek abstinenčných príznakov, alebo vedľajších účinkov. Samozrejme, že aj bez JOJO efektu. Nič také, ako JOJO efekt pri fajčení totiž neexistuje.

Image title

Metóda, ako urobiť pomocou biosugescie z fajčiara NE-fajčiara a navždy ho zbaviť jeho zlozvyku (samozrejme, za predpokladu, že aj on sám naozaj chce prestať fajčiť) je veľmi jednoduchá a účinok je takmer 100% – tný .

Každý človek predsa vie, že sa nenarodil s cigaretou v ústach a tiež, že fajčenie cigariet poškodzuje zdravie človeka.

Predstavte si, že už navždy prestanete fajčiť, ste NE-fajčiar a získate …

… Príjemný pocit kontroly nad svojím životom

… Dôveru, ktorú budete mať po strate ťažkého bremena z fajčenia

… Viac času na oddych, prácu a činnosti, ktoré Vás zaujímajú

… Peniaze na krásnu dovolenku

… Čisté dýchanie, bez ranného pokašliavania

… Šťastný pocit a šťastné úsmevy svojich najbližších

… Voňajúce vlasy, svieži dych, čisté auto, oblečenie, byt

Chcete zažiť priebeh takej Bio-konverzačnej sugescie po ktorej za necelú hodinu prestanete už navždy fajčiť ?

Cenník služieb