Chcete prestať ?

Ešte  stále  je  cigareta  silnejšia ?

DAJTE   STOP   FAJČENIU

TERAZ   A   NAVŽDY!

Image title

Ak ste fajčiar, pravdepodobne si uvedomujete, že ste boli donútený čeliť ďalšiemu psychologickému a finančnému šoku . Štát a čelní predstavitelia EU donútili výrobcov tabakových výrobkov tlačiť na obaly cigariet nevkusné, až odporné obrázky s motívmi vnútorných orgánov ľudí, ako aj nehumánne obrázky mŕtvych ľudí. Okrem toho štát ide opätovne dvíhať spotrebné dane na cigarety, čím sa znovu zvýšia aj ceny cigariet. Okrem všetkých tých odporných obrázkov na cigaretách, je na zamyslenie aj poškodzovanie svojho vlastného zdravia, tiež znečisťovanie ovzdušia sebe aj svojim blízkym, zapáchajúce šaty, pre nefajčiara nepríjemný zápach z Vašich úst a tiež v nemalej miere ide fajčenie aj do celkom vysokých finančných nákladov.

Koľko finančných prostriedkov miniete na cigarety?

Image title

Cena za krabičku cigariet sa pohybuje v rozpätí od 2,90 € do 3,80 € za balenie. Ak vezmeme nižší priemer len 3,00 € a fajčíte cca len 1 balíček denne, tak:

Míňate na cigarety minimálne 90,-€ za mesiac, čo je 1080,- € za rok. Po dobu 5 rokov, je to 5400,-€ a pri fajčení viacej ako 10 rokov to je ohromujúcich 10800,-€  V prípade, že vás je v jednej domácnosti viacej fajčiarov, tak je to samozrejme násobok tohoto čísla 10800,-€. Je to ?  (10800,-€  x  2, alebo x 3 ?  )

Áno, chápem, že je jednoduchšie stroviť pár eur v priebehu dňa za cigarety. V tej chvíli to človek až tak nepociťuje. Predstavte si však, že by ste už cigarety nemuseli kupovať a presne túto sumu za cigarety by ste si denne odkladali do prasiatka. Mohla by to byť každoročne celkom pekná dovolenka, alebo iný hodnotný či zdraviu prospešný darček.

Je tu však aj druhá stránka tohto problému. Predstavte si situáciu, že máte tieto peniaze ušetrené a okrem toho ste získali čerstvý vzduch pre seba aj celú rodinu. Nesmrdia Vám šaty za dechtom z Vašich úst už nerazí ten odporný zápach, doma necítiť zápach nevysypaného popolníka. Tiež si predstavte, aký by to bol dobrý pocit ráno sa prebúdzať bez pravidelného pokašliavania. Nehovoriac o možných chorobách spojených s fajčením.

Ako s týmto problémom skoncovať?

Image title

Určite ste už skúšali prestať fajčiť. Existuje mnoho spôsobov od náplastí Nicorette, cez rôzne druhy podvodných trikov s magnetmi v uchu a podobných reklamných trikov, prípadne iné spôsoby postupného znižovania prísunu nikotínu do tela. Ja tvrdím, že problém nie je v nikotíne a v závislosti. Ten problém leží ukrytý hlboko v mysli a v podvedomí každého fajčiara. Preto treba hľadať riešenie práve v hlbokej mysli človeka a touto mysľou je práve ono neviditeľné podvedomie.
Biosugescia, resp. v tomto prípade Biosugestívna-konverzácia sa ukázala, ako veľmi účinný spôsob, ako sa môže každý človek jednoduchým spôsobom a vo veľmi krátkom čase zbaviť tohto nepekného zlozvyku. Pomocou účinnej ľahkej biosugestívnej-konverzácie je možné zbaviť sa tohto zlozvyku raz a navždy a to len na jednom, jedinom sedení. Sedenie trvá necelú hodinku a naštartujte  Váš nový život bez fajčenia. Príďte sa ku mne rozlúčiť s týmto zlozvykom a prestanete fajčiť !    Už navždy 🙂
Objednajte sa na odvykacie sedenie a dajte si tak možnosť ušetriť Vám veľa peňazí, nehovoriac o čistom životnom prostredí a hlavne svojom zdraví a zdraví celej Vašej rodiny. Urobte svoj život zdravším a bohatším. Urobte radosť sebe a svojej rodine. Dýchajte čerstvý vzduch.

Čo je to fajčenie? Je to závislosť? 🙂  Ja tvrdím, že fajčenie nie je závislosťou, fajčenie je len zlozvyk. Zlozvyk, ktorý je hlboko zakorenený v podvedomí každého fajčiara. Závislosť na nikotíne totiž neexistuje!  Sú to len výmysly farmaceutických a iných spoločností, pre ktoré je to len ďalší biznis. Tvrdím, že s fajčením sa dá skoncovať raz a navždy a to v priebehu len jednej hodiny. A to bez akýchkoľvek abstinenčných príznakov, alebo vedľajších účinkov. Samozrejme, že aj bez JOJO efektu. Nič také, ako JOJO efekt pri fajčení totiž neexistuje.
Ešte raz sa budem opakovať. Fajčenie je hlboko zakorenený návyk, ktorý sa stal súčasťou života každého fajčiara. Je to rituál, ktorý sprevádza určité jeho činnosti, miesta a časy v každom dni jeho života. Jeho život je sústredený okolo spúšťačov, ktoré si sám fajčiar vo svojej mysli vypestoval a pri ktorých bezmyšlienkovite siahne po ďalšej cigarete. Jeho podvedomá myseľ inštinktívne zatúži po fyzickom akte fajčenia.  S najväčšou pravdepodobnosťou sa každý fajčiar už minimálne jeden alebo niekoľkokrát neúspešne pokúšal prestať fajčiť. Skôr či neskôr prišla chvíľa (emócia/spúšťač) a znovu zvíťazil starý zlozvyk. “ Najskôr len jednu, však to je len jedna cigareta, čo by sa mohlo stať? Potom prišla druhá, tretia a potom tie ostatné“ . Ak ste fajčiar, spomeňte si, vždy to bol súboj, ktorý sa odohrával len vo Vašej hlave. Mám si zapáliť, alebo nemám? V skutočnosti telo cigaretu naozaj nepotrebuje, len Vaša myseľ mala problém so svojím starým zlozvykom a nakoniec podľahla.

Pozrite si overené štatistiky odvykania od fajčenia

Image title

U fajčiarov, ktorí sa snažia prestať sami bez cudzej pomoci či podpory je štatistická úspešnosť 2-5% po 12 mesiacoch.

U fajčiarov, ktorí začali používať náhradne nikotínove doplnky  (náplaste, elektronické cigarety, magnety do uší a podobné nezmysli ), majú dohromady úspešnosť 10 až 15% po 12 mesiacoch .

U fajčiarov, ktorí sa zúčastnili 2 až 3 sedení biosugestívnej relaxácie pre odvykanie od fajčenia je priemerná miera úspešnosti v závislosti na okolnostiach (kvalita biosugescií / sila vôle a rozhodnutia klienta) 66% až 88% po 12 mesiacoch.

U fajčiarov, ktorý podstúpili viac bio-konverzačných sedení sa úspešnosť odvyknutia od fajčenia pohybuje 10 až 15-krát vyššie než u tých, ktorí sa snažia prestať fajčiť bez použitia externej pomoci.

Moja metóda, ako urobiť z fajčiara NE-fajčiara a navždy ho zbaviť jeho zlozvyku (samozrejme, za predpokladu, že aj on sám naozaj chce prestať fajčiť) je veľmi jednoduchá a účinok je takmer 100% – tný .

Nie som tu na to, aby som Vás strašil možným vznikom istých druhov ochorení, ktoré fajčenie spôsobuje. Toto robí náš štát za výdatnej pomoci EU. Každý fajčiar si už určite všimol nové „krásne“ obrázky na cigaretových škatuľkách, ktoré by údajne mali odučiť fajčiara od návyku fajčenia. Na tento divný počin úradníkov mám svoj názor a myslím si , že celkom určite z tohto dôvodu fajčiarov menej nebude, iba im pribudol nový „psychologický fenomén“, ktorý môže sugestívne spôsobiť, že podvedomie ľudí preberie informáciu z daného obrázku a môže negatívne ovplyvňovať myslenie daného človeka.

Každý človek predsa vie, že sa nenarodil s cigaretou v ústach a tiež, že fajčenie cigariet poškodzuje zdravie človeka.

Je ale dobré zoznámiť sa a poznať niektoré zdravotné problémy, ktoré by mohli s fajčením súvisieť a pre ktoré je dobré s fajčením skončiť:

 • Ischemická choroba srdca
 • Rakovina pľúc, úst, močového mechúra, čreva
 • Zvýšené riziko vzniku cievnej mozgovej príhody
 • Dýchavičnosť
 • Vysoký krvný tlak
 • Nesprávna hladina cholesterolu v krvy
 • Vredy
 • Zápal pľúc
 • Pľúcna tuberkulóza
 • Hrudník prechladnutie, bronchitída a astma
 • Bolesti hlavy
 • Nespavosť
 • Pokazené zuby
 • Vrásky a predčasné starnutie
 • Zhoršený sluch
 • Pokles sexuálnej aktivity
 • Duševné depresie
 • Prípadne iné ochorenia

Predstavte si, že prestanete fajčiť, ste NE-fajčiar a získate …

… Príjemný pocit kontroly nad svojím životom

… Dôveru, ktorú budete mať po strate ťažkého bremena z fajčenia

… Viac času na oddych, prácu a činnosti, ktoré Vás zaujímajú

… Peniaze na krásnu dovolenku

… Čisté dýchanie, bez ranného pokašliavania

… Šťastný pocit a šťastné úsmevy svojich najbližších

… Voňajúce vlasy, svieži dych, čisté auto, oblečenie, byt

Aký je priebeh takej Bio-konverzácie po ktorej za necelú hodinu prestanem fajčiť?

Ak ste sa pokúsili niekedy prestať fajčiť, tak potom určite viete, aké to je bojovať s nutkaním, zapáliť si cigaretu. Dáte si záväzok prestať s fajčením, ale musíte bojovať s tým nepríjemným hlasom (pokušiteľom) Vašej vedomej mysle, ktorý bojuje sám so sebou a vám takto našepkáva: „Ale veď len jednu“.

Je to preto, že ste sa nestal   NE – fajčiar, ale len fajčiar, ktorý vydrží nejaký čas bez fajčenia.

Vaša vedomá myseľ sa láme, je rozhodnutá nefajčiť. No neuvedomuje si,  že podvedomie nepozná zápory. Vedomá myseľ uvažuje o tom, či si zapáliť alebo nie. Neuvedomuje si však, že tým vysiela signál dole do podvedomia. (Je čas si zapáliť.) Podvedomie akceptuje dlhoročne prichádzajúce signály a dáva súhlasný príkaz. Vlastné vedomie ešte chvíľu bojuje, ospravedlňuje sa samé pred sebou „ale veď len jednu, veď už to bude tá posledná“  A nekonečný príbeh znovu pokračuje…

Vedomá myseľ má na starosti spracovávanie našej logiky, zvažovanie pre a proti a funkcie sily našej vôle.

Podvedomie zase ovláda všetky automatické a zautomatizované funkcie a ukladá do pamäte všetky minulé činnosti a situácie. Stará sa aby všetky zautomatizované činnosti fungovali úplne presne. (Patrí sem aj zlozvyk fajčenia.) Taktiež spracováva našu predstavivosť a očakávania.

Odhaduje sa, že človek využíva pri všetkých denných činnostiach svoju myseľ v pomere približne  1 až 12%  vedomá myseľ a 88 až 99% podvedomá myseľ.

Z uvedeného je jasné, že podvedomá myseľ má v myslení človeka podstatne väčšie zastúpenie, ako myseľ vedomá.

Predstavte si, že Vaša vedomá myseľ sa rozhodla prestať fajčiť. Preskúmala všetky dôvody, ktoré ju priviedli k tomuto rozhodnutiu a je v tej danej chvíli pevne rozhodnutá prestať fajčiť.   Ale…

Vaša podvedomá myseľ má podstatne väčšie zastúpenie vo Vašom myslení. A je skladišťom všetkých Vašich doterajších pocitov, zážitkov a všetkých dlhodobo pestovaných návykov. Toto potom spôsobí, že ako náhle sa dostanete do situácie alebo na miesto, respektíve k činnosti, ktorá spustí podvedomú reakciu (dobrý obed, čakanie na autobus, posedenie pri pivku, či kávičke ) podvedomie sa postará o to, aby dlhoročný návyk ostal zachovaný. Vedomá myseľ chvíľu odoláva, ale proti presile nič nezmôže, po chvíli váhania svoj súboj prehráva a vy siahate znovu po cigarete.

Pre názorné porovnanie:
1  až  12%  Vašej vedomej mysle  hovorí,  že nefajčím bojuje proti presile
88  až  99%  Vašej  podvedomej mysle,  ktorá by  mala ustúpiť od svojho dlhoročného návyku.

Image title

Toto je práve tá chvíľa, keď bio-konverzácia pomáha. V tejto chvíli Je možné veľmi šikovným spôsobom obchádzať Vašu kritickú, vedomú myseľ a zadávať pozitívne sugescie priamo do Vášho podvedomia. Presvedčiť ho, aby prijalo správnosť argumentov vedomej mysle a aby kapitulovalo. Zároveň ho presvedčí, aby podporilo názory vedomej mysle, čím potom zanikajú ďalšie dôvody zamýšľania sa nad existenciou cigariet a fajčenia ako takého. Vedomá myseľ takto netuší síce, ako sa to stalo, ale je spokojná so svojím víťazstvom a v tomto momente, vymazaním existencie cigariet z podvedomej mysle, problém s fajčením úplne pominie. Takýmto a tomuto podobným spôsobom je potom možné bio-konverzačne liečiť aj iné možné zlozvyky. Stačí len chcieť a stane sa .