Máte hlavu v smútku? Cítite sa mizerne? Potrebovali by ste eliminovať svoje zdravotné alebo psychické problémy? Prípadne potrebujete len nabrať novú energiu, alebo len tak telesne pookriať?

Navštívte pyramídu!

Nie, neposielame vás na výlet do Egypta. Nabádame vás, aby ste skúsili využiť energiu zeme a vesmíru. Zástancovia liečenia či relaxácie v pyramíde oceňujú jej komplexné pôsobenie na celý ľudský organizmus. V pyramíde sa nelieči len konkrétna časť tela, ale vyrovnávajú sa v nej aj telesné a duševné stavy, ktoré sa pomocou pyramidálnej energie upravujú do stavu rovnováhy.  Pôsobenie pyramidálnej energie na ľudský organizmus je veľmi priaznivé, hlboké a trvalé.

Už staré civilizácie vedeli oceniť účinky pyramidálnych stavieb, ktoré dokážu upravovať vzájomné pôsobenie zemskej a vesmírnej energie. Toto pôsobenie je najsilnejšie približne v jednej tretine výšky pyramídy, v oblasti tzv. kráľovej komory, čo je vlastne stred pyramídy. Podľa mnohých je pyramída jednoduchý stroj, ktorý dokáže vyvažovať frekvencie vesmírnej energie s energiami pozemskými.  A je len na ľuďoch, aby túto vlastnosť dokázali využiť.

Zatiaľ najväčšia známa pyramída na zemi stojí v Egypte a je to jeden zo siedmich pôvodných divov sveta a zároveň jediný, ktorý nepoznáme iba z legiend, ale ktorý skutočne stojí. Nazýva sa Veľká Cheopsova pyramída a dodnes udivuje svojou mohutnosťou a precíznosťou svojej stavby. Nadšenci pyramíd jej pripisujú zázračné vlastnosti. Hovoria o energetických poliach, ktoré má každý predmet umiestnený vo vnútri stavby, pričom sa toto pole viditeľne neprejavuje. Pyramidálna energia je orientovaná v smere sever-juh a naviazaná je na magnetické pole Zeme. Vo vnútri sa udrží stála teplota. Nečudo, že ľudia začali napodobovať znalosti starých Egypťanov a stavať podobné pyramídy, aby dosiahli podobné účinky, aké má Veľká Cheopsova pyramída v Egypte.

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že je len veľmi ťažké podrobne popísať jav, ktorý som zažil v kráľovej komore Veľkej Cheopsovej pyramídy v Egypte. No napriek tomu sa o tento môj zážitok pokúsim s vami podeliť.

Už samotným vstúpením do komory, človek pocíti zvláštny stav, akoby zmeneného vedomia. Je to akýsi tajomný stav tranzu. Predstavte si že sa nachádzate v jednej tretine výšky pyramídy cca 50 metrov od jej podstavy a to v jej úplnom strede. Po chvíľke pobytu v komore začínate vnímať hlboké frekvenčné, akoby mantrické zvuky podporené dunivým zvukom bubna, ktoré prestupujú a vibrujú celým vašim telom. Celé vaše telo akoby rezonovalo a čím viacej sa sústredíte na onú zvláštnu atmosféru, tým viacej sa tie dunivé zvuky zosilňujú. V ušiach akoby ste počuli, ako sa k vám z akejsi diaľky tieto zvuky približujú. Predstavte si, že sa rukou dotknete východnej steny komory, alebo sa o ňu opriete celým svojim telom a cítite, ako celá východná stena kráľovej komory vibruje a v ušiach vám stále silnejšie rezonuje ten dunivý frekvenčný zvuk. Rozhliadnete sa po miestnosti a vyskúšate sa dotknúť aj ostatných stien komory, ale ani jedna okrem tej východnej nerezonuje a zvuk vo vašich ušiach vibruje stále viacej. Potom si predstavte, že vstúpite do „otvoreného sarkofágu“ a ľahnete si do neho v smere sever/juh, kde hlavu máte na severnej časti. V ten moment nastane absolútne ticho. Nepočujete žiadne vibrácie, žiadne zvuky, nepočujete hlasy okolo chodiacich a rozprávajúcich sa návštevníkov, poste po celú dobu kým tam ležíte vnímate len absolútne ticho a to napriek tomu že sarkofág je otvorený. Ako náhle ale zase vystúpite von zo sarkofágu, opäť sa dostávate do komory nasýtenej tou zvláštnou frekvenčnou, akoby mantrickou hudbou. Tento krátky pobyt v kráľovej komore Veľkej Cheopsovej pyramídy nie je možné s ničím porovnávať. Bol to naozaj fantastický pocit a fantastický zážitok a mal som silné nutkanie zostať medzi tými šedými stenami jednej obdĺžnikovej miestnosti čo najdlhšie. Bolo to miesto, kde sa akoby zastavil čas. S môjho ponímania času som tam mohol stráviť tak nanajvýš 15 až 20 minút, a však keď sme odchádzali z kráľovej komory a pred pyramídou nám vrátili mobily a fotoaparáty, (s ktorými vás do pyramídy nepustia) zistil som že prebehli už neuveriteľné dve hodiny. Celý tento zážitok bol pre mňa aj pre moju manželku ohromným, úchvatným a neuveriteľným. Od tej doby tvrdím, že staviteľmi pyramíd v Egypte nemohli byť a ani neboli starí Egypťania, musela ich postaviť podstatne vyvinutejšia civilizácia, ktorej architekti už pri projektovaní pyramídy vedeli, že v jednej tretine jej výšky, konkrétne tejto Veľkej Cheopsovej pyramídy sa bude odohrávať tento fascinujúci jav o ktorom som sa len nedávno dozvedel, že sú to vibrácie zemského jadra našej planéty, ktoré sú seizmicky pomocou skalného podložia pyramídy prenášané do kráľovej komory.

Nie sú pravdou tvrdenia, že nie je dôležité, či je pyramída veľká alebo malá. Čím je pyramída väčšia, tým viacej energie dokáže v sebe nazhromaždiť. Dôležité je tiež, ako správne je pyramída postavená. V mnohých vedeckých štúdiách je pyramidálny tvar označovaný, ako najsilnejší tvarový žiarič. Žiadny iný tvar nedosahuje také účinky, ako pyramída. Cheopsovu pyramídu si doma na záhrade nepostavíte, môžete sa ňou však inšpirovať. Pre jednu osobu na meditáciu alebo liečenie, či nabíjanie pitnej vody, postačí aj pyramída, ktorá je presnou kópiou Veľkej Cheopsovej pyramídy v Egypte a však v menšom merítku 1:50. Pyramída musí byť umiestnená tak, aby dôsledne rešpektovala svetové strany (strany základne musia presne smerovať na juh, sever, východ, západ), musí byť vycentrovaná do vodorovnej polohy a musí mať presný tvar a presné uhly. Vtedy sa  najlepšie prejavujú jej pozitívne účinky, podobné tým o ktorých som písal vyššie. Nie je ani podstatné z akého materiálu je postavená. Môže to byť plast, látka, drevo, otázny je kov. Sú ľudia, ktorí si pochvaľujú pyramídu z hliníka, ale väčšina odporúča vyhnúť sa kovovým častiam a použiť napríklad drevo. Ja som dal prednosť tejto drevenej variante a pred viacej ako 14-timi rokmi som túto pyramídu aj postavil. Vystriedali sa u mňa štyria uznávaný prútikári, ktorí nezávisle na sebe označili miesto, kde by mala pyramída stáť.  Slávna Cheopsova pyramída má výšku približne 146 metrov a stranu základne 230 metrov. Táto moja pyramída je jej vernou kópiou v merítku 1:50 a postavil som ju presne podľa stavebného plánu, ktorý som si v Egypte zadovážil. Energia, ktorá sa počas 14-tich rokov v nej nazhromaždila, pomohla už mnohým ľuďom zbaviť sa nepríjemných zdravotných problémov a fascinovala tiež  už aj  nejedného zvedavého majstra virgule, ktorý si prišli silu pyramídy vyskúšať. Vo vnútri mojej „Cheopsovej“ pyramídy v jej úplnom strede je nazhromaždená taká silná energia, ktorá roztočí prútikárske virgule takou rýchlosťou, ako by to boli vysokootáčkové ventilátory.

Vzhľadom k tomu že každý človek je iný, tak aj pobyt v pyramíde vnímajú ľudia rôzne. Niekomu slúži ako miesto na relaxáciu, iný si v nej dokáže dobre oddýchnuť alebo pociťuje pokoj, harmóniu a prílev čerstvej energie, ako taký „života-budič“. Ľudia vychádzajú z mojej pyramídy osviežení a plný zvláštnych pocitov prúdenia myšlienok.  Sú ľudia, ktorí ku mne chodia, lebo považujú pyramídu za ideálne miesto pre meditáciu, kde sa vedia prepojiť s „vesmírnou“ energiou, zharmonizovať sa, naplniť svoje podvedomie a svoju myseľ novými myšlienkami či popustiť uzdu svojej tvorivosti. No a hlavne pyramídu navštevujú  ľudia, ktorí pri pobyte v nej pociťujú priaznivé účinky na svoje zdravie, ako sú napríklad zmiernenie bolestí, ústup chronických problémov, odstránenie migrény, prílev novej energie, doplnenie životného optimizmu, zlepšenie krvného tlaku, oslabenie vírusov, baktérií a chorôb, ktoré s nimi súvisia, regenerácia, hojenie rán, priaznivý vplyv na pokožku tela, tlmenie depresívnych nálad a priaznivý vplyv na liečenie závislostí rôzneho druhu.

Pyramída pôsobí na každého individuálnym spôsobom, takže každý by si mal sám určiť dĺžku svojho pobytu v nej. Niektorí v nej strávia štvrťhodinu, iní aj niekoľko hodín. Dôležité je, ako sa človek cíti a ako na neho pyramída pôsobí. Ja osobne doporučujem svojim klientom pobyt v mojej pyramíde jednorázovo 25 až 50 minút a radšej ho v prípade potreby opakovať. Osvedčilo sa mi totiž, že opakovaný pobyt v pyramíde povedzme 25 minút do obedu a 25minút alebo až 50 minút po obede, ktorý je opakovaný v pravidelných intervaloch má taký silný účinok, že choroba viditeľne ustupuje.

Niektorí ľudia s vyššou citlivosťou môžu pobyt v pyramíde vnímať aj nepríjemne. A však väčšina klientov oceňuje relaxačné a liečivé účinky mojej malej „Veľkej Cheopsovej“ pyramídy. Je treba počítať s tým, že pre dosiahnutie optimálneho požadovaného výsledku pri vážnejších ochoreniach je nutný pravidelný pobyt v pyramíde minimálne polhodinu až dve hodiny denne v časovom úseku minimálne jeden týždeň. To je čas, počas ktorého sa už viditeľne prejavia pozitívne účinky pyramidálnej energie. Je to zároveň dostatočne dlhý čas na oddych a na získanie odstupu od všedných starostí a tiež na eliminovanie rušivých podnetov s ktorými sa denno-denne stretáva

V prípade záujmu  ma kontaktujte na:  info@autosugescia.sk