HYPNÓZA AJ V POHODLÍ VÁŠHO DOMOVA 

Ak potrebujete pomocou hypnózy len vyriešiť svoju situáciu, kliknite TU!

Ak sa chcete naučiť hypnotizovať, je tu pre Vás pozvánka.

POZVÁNKA 

na dvojdňový intenzívny kurz hypnózy a autohypnózy

RELAXAČNÁ A DIREKTÍVNA HYPNÓZA V PRAXI

podľa  Dave Elmana

ktorý sa uskutoční v Bratislave v dňoch 9.3.2019 v čase 9.00 až 17.00 a 10.3.2019 v čase 9.00 až 17.00


Ericksonové indukcie môžu byť neisté a niekedy môžu trvať veľmi dlho, no Elmanové bleskové indukcie umožňujú vstup do hypnotického tranzu niekedy za menej než jednu minútu.

KURZ RELAXAČNEJ A DIREKTÍVNEJ HYPNÓZY

CHCETE SA NAUČIŤ UMENIU HYPNÓZY A VEDIEŤ HYPNOTIZOVAŤ ? Tak čítajte ďalej.
Práve teraz môžete urobiť  svoje významné rozhodnutie, je tu INTENZÍVNY KURZ RELAXAČNEJ A DIREKTÍVNEJ HYPNÓZY, ktorý bude trvať 2 dni, teda 16 intenzívnych vyučovacích hodín. Kurz sa bude konať v BRATISLAVE 09.-10.03.2019

Pre koho je kurz určený?
Pre každého, kto sa chce dozvedieť čo je to hypnóza, ako hypnóza funguje, ako sa navodzuje hypnotický tranz, ako možno hypnózu využiť pri ozdravných a osobne-rozvojových procesoch. Kurz je užitočný hlavne pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi, ale aj pre tých, ktorí chcú vyniknúť  a vedieť niečo viacej o tajomstvách ľudskej psychiky, ako bežný ľudia a v neposlednom rade techniky hypnózy využívať aj pre svoj vlastný osobnostný rozvoj. Ak nepremeškáte túto jedinečnú možnosť, tak aj Vy sa len v priebehu necelých dvoch víkendových dní môžete stať  PROFESIONÁLNYM  HYPNOTIZÉROM

Čo sa na kurze tiež naučíte?

Len v priebehu dvoch dní môžete dokázať presne takto rýchlo, zhypnotizovať každého, kto o hypnózou prejaví záujem. (samozrejme v slovenčine)  Ukážky hypnotickej indukcie podľa Dave Elmana.

Kontakty:  info@autosugescia.sk       www.autosugescia.sk       mobil: 0917210970      Kontaktný formulár

 

Rozsah dvojdňového intenzívneho kurzu:

Čo môžete očakávať od intenzívneho kurzu Relaxačnej a direktívnej hypnózy pre začiatočníkov, podľa Dave Elmana?

Je to naozaj intenzívny, dvojdňový kurz v ktorom sa za pomoci určitých nevyhnutných teoretických znalostí,  prakticky naučíte rôzne rýchle a účinné techniky navodzovania hypnotických stavov. Naučíte sa, ako je možné ich plne využívať vo svojom osobnom živote alebo pri práci s klientmi a budete tiež mať veľkú príležitosť viacej spoznať sami seba a silu svojich vlastných myšlienok.

Kurz ponúka základné teoretické vedomosti, ale zameriava sa hlavne na praktický nácvik jednotlivých techník, postupov a možností ich využitia v praxi. Počas celého kurzu si niekoľkokrát vyskúšate rolu hypnotizéra aj hypnotizovaného,  taktiež  budete mať aj možnosť byť v úlohe pozorovateľa a sledovať, ako hypnóza pôsobí a ako na ňu klient reaguje. Počas celého kurzu vždy budete dostávať od lektora spätnú väzbu a návody, ako techniku ​​ešte viacej vylepšiť tak, aby ste sa ju naučili čo najdokonalejšie.

Prihlášky do kurzu:
Prihlásiť sa môžete zaslaním prihlášky na info@autosugescia.sk . Uveďte svoje meno, telefónne číslo, názov kurzu a termín jeho konania. Alebo využite kontaktný formulár .
Ak si svoju účasť na kurze chcete dať do firemných nákladov a potrebujete vystaviť faktúru, napíšte nám to prosím pri prihlasovaní sa do kurzu a pripojte prosím aj svoje fakturačné údaje.

Cena kurzu je 216,- € s DPH

Podporné videá:

  Hypnóza ako dar        Ako pôsobí hypnóza          Autohypnóza