HYPNÓZA AJ V POHODLÍ VÁŠHO DOMOVA 

Ak potrebujete pomocou autohypnózy len vyriešiť svoju situáciu, kliknite TU!

Ak sa chcete naučiť hypnotizovať, je tu pre Vás

POZVÁNKA 

na jednodňový intenzívny kurz hypnózy a autohypnózy

RELAXAČNÁ A DIREKTÍVNA HYPNÓZA V PRAXI

podľa  Dave Elmana

ktorý sa uskutoční podľa predbežného záujmu v Revúcej

Termín: dohodnutá sobota so začiatkom od  9.00 hod – do 17.00 hod


Ericksonové indukcie môžu byť neisté a niekedy môžu trvať veľmi dlho, no Elmanové bleskové indukcie umožňujú vstup do hypnotického tranzu niekedy za menej než jednu minútu.

KURZ RELAXAČNEJ A DIREKTÍVNEJ HYPNÓZY

CHCETE SA NAUČIŤ UMENIU HYPNÓZY A VEDIEŤ HYPNOTIZOVAŤ ? Tak čítajte ďalej.
Práve teraz môžete urobiť  svoje významné rozhodnutie, je tu INTENZÍVNY KURZ RELAXAČNEJ A DIREKTÍVNEJ HYPNÓZY, ktorý sa bude konať v dohodnutú sobotu a ktorý bude trvať osem intenzívnych vyučovacích hodín.

Pre koho je kurz určený?
Pre každého, kto sa chce dozvedieť čo je to hypnóza, ako hypnóza funguje, ako sa navodzuje hypnotický tranz, ako možno hypnózu využiť pri uzdravujúcich a osobne-rozvojových procesoch. Kurz je užitočný hlavne pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi, ale aj pre tých, ktorí chcú vyniknúť  a vedieť niečo viacej o tajomstvách ľudskej mysle, ako bežný ľudia. Ak nepremeškáte túto jedinečnú možnosť, tak aj Vy sa len v priebehu ôsmich vyučovacích hodín môžete naučiť tajomstvám bleskovej hypnózy, ktorá Vám môže pomôcť tak v súkromnom, ako aj v pracovnom živote.

Čo sa na kurze naučíte?

Len v priebehu ôsmich vyučovacích hodín môžete dokázať presne takto rýchlo, zhypnotizovať každého, kto o hypnózou prejaví záujem. (samozrejme v slovenčine)  Ukážky hypnotickej indukcie podľa Dave Elmana.

Kontakty:  info@autosugescia.sk       www.autosugescia.sk       mobil: 0917210970      Kontaktný formulár

 

Rozsah jednodňového osem hodinového intenzívneho kurzu:

Čo môžete očakávať od intenzívneho kurzu Relaxačnej a direktívnej hypnózy pre začiatočníkov, podľa Dave Elmana?

Je to naozaj intenzívny, osem hodinový kurz v ktorom sa za pomoci určitých nevyhnutných teoretických znalostí,  prakticky naučíte rôzne rýchle a účinné techniky navodzovania hypnotických stavov. Naučíte sa, ako je možné ich plne využívať vo svojom osobnom živote alebo pri práci s klientmi, či v zamestnaní a budete tiež mať veľkú príležitosť viacej spoznať sami seba a silu svojich vlastných myšlienok.

Kurz ponúka základné teoretické vedomosti, ale zameriava sa hlavne na praktický nácvik jednotlivých techník, postupov a možností ich využitia v praxi. Počas celého kurzu si niekoľkokrát vyskúšate rolu hypnotizéra aj hypnotizovaného,  taktiež  budete mať aj možnosť byť v úlohe pozorovateľa a sledovať, ako hypnóza pôsobí a ako na ňu klient reaguje. Počas celého kurzu vždy budete dostávať od lektora spätnú väzbu a návody, ako techniku ​​ešte viacej vylepšiť tak, aby ste sa ju naučili čo najdokonalejšie.

Prihlášky do kurzu:
Prihlásiť sa môžete zaslaním prihlášky na info@autosugescia.sk . Uveďte svoje meno, telefónne číslo, prípadne email a my Vás budeme spätne kontaktovať.  Alebo využite kontaktný formulár .
Ak si svoju účasť na kurze chcete dať do firemných nákladov a potrebujete vystaviť faktúru, napíšte nám to prosím pri prihlasovaní sa do kurzu a pripojte prosím aj svoje fakturačné údaje.

Cena kurzu je 116,- € s DPH

Podporné videá:

  Hypnóza ako dar        Ako pôsobí hypnóza          Autohypnóza